ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ
Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.   головна   /  ГАЛЕРЕЯ   /  Презентуємо онлайн-урок про бортництво /

Презентуємо онлайн-урок про бортництво


Дітей і дорослих запрошуємо на онлайн-урок про бортництво🐝🌲🐝🍯🐝

🐝Що таке бортництво, чому воно незвичне, цікаве, вигідне, і навіть екстремальне?
🐝Хто вони, бортники ХХІ століття, і чому продовжують займатися давнім промислом, який веде свій початок з глибини століть?
🐝Яку роль відіграє бортництво в історико-культурному, економічному, суспільному житті України?
Відповіді на низку цих запитань кожен знайде, долучившись до тематичного онлайн-уроку «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі». Онлайн-урок створений на основі дослідницьких матеріалів та наукових експедицій учасників Національного проєкту «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі» до діючих бортних господарств Київщини, Рівненщини та Житомирщини. Урок розроблено для презентації історико-культурного та суспільного феномену бортництва.
Згідно із завданнями та цілями Національного проєкту тематичний онлайн-урок планувався для учнів шкіл регіонів, які досліджувалися. Однак накопичений і систематизований учасниками проєкту матеріал дав можливість створити не просто урок, а повноцінний міні-фільм, який буде цікавий і дітям, і дорослим з усієї України.

То ж запрошуємо вас дізнатись більше про захопливу бортну справу!

Ініціатор Національного проєкту «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі» – Вишгородський історико-культурний заповідник.
Співорганізатори проєкту: Вишгородська міська рада, Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, Сарненський історико-етнографічний музей
За підтримки:Житомирської обласної державної адміністрації, Київської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної державної адміністрації.
Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.