ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ
Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.   головна   /  ГАЛЕРЕЯ   /  Люди свободи. Гаранти Незалежності (29.10.2018) /

Люди свободи. Гаранти Незалежності (29.10.2018)


29 жовтня в Історичному музеї Вишгородського історико-культурного заповідника відкрилася виставка «Люди свободи. Гаранти Незалежності». Виставка організована за підтримки Українського інституту національної пам`яті і присвячена 100-річчю встановлення влади Директорії Української Народної Республіки, яка діяла в період з грудня 1918 до листопада 1921.

На відкриття виставки «Люди свободи. Гаранти незалежності» завітали жителі Вишгорода, студенти КНУ ім. Шевченка, учні 7-б класу НВК Вишгородська районна гімназія "Інтелект" . Школярі також відвідали виставку живопису Вишгород: зв'язок часів: київських художників Генрі Ягодкін і Тетяна Ягодкіна – це полотна, написані під час пленеру у Вишгороді. Діти жваво спілкувалися з науковим співробітником ВІКЗ Вадим Перегуда, який проводив екскурсію, з цікавістю оглянули картини.

В.о. завідувача Історичного музею Василь Михальчук (Vasyl Mykhalchuk) запропонував школярам невеличку краєзнавчу вікторину, в якій розіграли подарункові комплекти з історії Вишгорода. Діти із задоволенням відповідали на запитання, довго спілкувалися з науковими співробітниками ВІКЗ.

«Через художні полотна ми мали нагоду дізнатися більше про історію Вишгорода. А ще – сподобалась вікторина, у якій семикласники взяли активну участь і отримали безліч призів», – зазначила у книзі відгуків класний керівник Юлія Бондар.