ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ
Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.   головна   /  ГАЛЕРЕЯ   /  Київські мотиви. Адреси і адресати (17.07.2018) /

Київські мотиви. Адреси і адресати (17.07.2018)


Виставка «Київські мотиви. Адреси і адресати» – це унікальна нагода побачити рідкісні листівки та музейні предмети з фондів найбільшого в Європі архіву документів особового походження Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Вишгородського історико-культурного заповідника (ВІКЗ), приватних зібрань колекціонера, медальєра, мецената Дмитра Піркла та наукового співробітника ВІКЗ Василя Михальчука та Музею історії Моди Марини Іванової.
На виставці представлено близько 200 карток, на яких зображені мотиви Київщини та Києва. Можна побачити, як з роками змінювалось місто, його архітектура та пейзажі.
Також на експозиції представлені оригінали унікальних старовинних географічних карт. Доповноють виставку унікальні самовари та старовинні жіночі строії з Полісся.
«Ця виставка презентує власне не тільки феномен кореспонденції 19-20 століття, а саме листівку, як засіб високомистецький художній джерельний , який примушує десь вивчати і систематизувати ті культурні надбання», - співорганізаторка виставки Влада Литовченко.