ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ
Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.   головна   /  ГАЛЕРЕЯ   /  Онлайн прес-конференція Національного проєкту «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі» /

Онлайн прес-конференція Національного проєкту «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі»


30 червня 2020 року об 11.00 відбулася презентаційна онлайн прес-конференція Національного проєкту «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі». Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Унікальний Проєкт об'єднує три регіони України, багаті на традиції бортництва та бджолярства. Основною його метою є презентувати та популяризувати бортництво як елемент нематеріальної культурної спадщини України, синтезувати інформацію, пов’язану із цим промислом та візуалізувати у ЗD форматі предмети музейних зібрань з трьох областей — Київської, Житомирської та Рівненської. За результатами проєкту передбачається створення та запуск web-сайту «Віртуальний музей бортництва», а також створення інтерактивних просвітницьких матеріалів, які можуть стати основою досьє для номінування традиції до Репрезентативного списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.