Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.
+38 (04596) 52-859    
ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮголовна   /  ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ   /  НОВИНИ   /  Запрошуємо на прес-конференцію «Створення мережі «Туристичні кластери 300+» /

Запрошуємо на прес-конференцію «Створення мережі «Туристичні кластери 300+»Запрошуємо на прес-конференцію «Створення мережі «Туристичні кластери 300+» 

Прес-конференція на тему: «Створення мережі «Туристичні кластери 300+» (Зала 1). 09 серпня 2018.
Організатор: Оргкомітет «Туристичні кластери 300+»; БФ «Умань Тумороу».
Учасники:
Юлія Алексєєва – ініціатор проекту «Туристичні кластери 300+», голова робочої групи з розвитку сільських територій АЦ АСУ;
Тетяна Тимошенко – голова Ради Всеукраїнської Федерації роботодавців в сфері туризму України, член Платформи громадського суспільства Україна-ЄС;
Олександр Файнін – координатор і ментор проекту «Туристичні кластери 300+», президент БФ «Умань Тумороу»;
Денис Блощинський - український рок-музикант, поет, лідер групи «Nesprosta», підприємець і громадський діяч, співзасновник Івент-Агентства 42, один із організаторів Леополіс Джаз Фесту, проекту «Ідентифікація», фестивалю «З країни в Україну» і Київського міжнародного економічного форуму;
Влада Литовченко - директор Вишгородського історико-культурного заповідника, кандидат історичних наук;
Усама Кафа - президент L’kafaGroup.
Коротко. Проект «Туристичні кластери 300+» заснований на принципах ефективної соціальної взаємодії. Коли в певному регіоні, де всі зацікавлені в тому, щоб до них їхав турист, об'єднуються і за допомогою експертів створюють сучасний, цікавий туристичний продукт високої якості, безпечний і доступний для споживачів. У авторів проекту амбітна мета - за три роки створити понад 300 кластерів і всю необхідну інфраструктуру для їх ефективної діяльності.
Створення десяти кластерів протягом п'яти років дасть можливість державі отримати додаткові 500 млн. доларів до бюджету, а розвиток кластерної туристичної економіки залучить від 800 млн. до 1,5 млрд доларів інвестицій. Десять кластерів - це 800 робочих місць в туризмі і суміжних сферах. При створенні 300 кластерів - порядок цифр збільшується відповідно.
Учасники прес-конференції розкажуть про алгоритм створення та функціонування кластерів, економічні вигоди кластеризації економіки, плани найближчих освітніх заходів, процес подачі заявок для участі у проекті, приклади зарубіжного досвіду розвитку кластерів і внутрішнього туризму, існуючі туристичні кластери в Україні, вигоди національних компаній від розвитку туристичних кластерів, схеми фінансування кластерів, створення бази унікальних туристичних об'єктів.
Децентралізація передбачає передачу відповідальності та ресурсів у регіони. Запущено процеси стратегічного планування розвитку територій. Дуже важливо спершу закласти фундаментальні принципи сталого розвитку в ці плани і налагодити взаємодію між регіонами в різних галузях. Завдяки кластерному підходу відбувається зміна вузькогалузевого бачення підприємства в економіці регіону на комплексне використання групи взаємопов'язаних підприємств.
Одне з пріоритетних завдань проекту «Туристичні кластери 300+» - сформувати центральну та регіональні команди. По суті, це кризові команди, які під керівництвом кризового менеджера і за цілковитої підтримки лідера дають поштовх галузі.