головна
/ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ
/ НОВИНИ / Особливий подарунок на річницю весілля /
Особливий подарунок на річницю весілля
Особливий подарунок на річницю весілля
Кияни Лора і Віталій завітали до Музею давньоруського гончарства в особливий день – у річницю свого весілля. Безумовно, в цей день хочеться особливо незабутніх і приємних емоцій. "Ми нерідко буваємо у Вишгороді, у храмі святих Бориса і Гліба. А ось у вашому музеї вперше. Тут багато цікавого, а ще нас вразило те, яка тут затишна, тепла і дружня атмосфера", – поділились враженнями Лора і Віталій. І вирішили зробити собі особливий подарунок – під час майстер-класу з гончарства виготовити те, що не лише прикрасить інтер’єр помешкання, а й стане добрим спогадом про цей день, про весь той позитив, який він приніс.
Отже, обв’язки розподілили по-сімейному: Віталій виготовляє шедевр, а Лора його розписує. Віталій під керівництвом майстра Ірини Дараган-Богодіст з ентузіазмом взявся за справу. Як старанний учень, прагнув засвоїти ази гончарного ремесла, задавав багато питань з техніки гончарства, а Ірина охоче і детально відповідала і показувала, що та як треба робити. І вийшла класна посудина! А як її розписала Лора – тримаємо інтригу – покажемо вам уже незабаром.
Головне – той позитив, ті незабутні враження, які отримало подружжя у свій особливий день! Вітаємо Лору і Віталія з річницею створення родини, і бажаємо щастя, всіляких сімейних гараздів, і – побільше приємних вражень, які так важливі!
Наша адреса: м. Вишгород, вул. Межигірського Спасу, 11.
Запис на майстер-класи: (050) 601 10 99, (098) 427 74 88
