ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ
Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.   головна   /  ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ   /  НОВИНИ   /  Музей давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника став туристичною точкою інтересу туристичного маршруту Вишгородського району /

Музей давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника став туристичною точкою інтересу туристичного маршруту Вишгородського району


Музей давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника став туристичною точкою інтересу туристичного маршруту Вишгородського району -,,Лісові скарби Вишгородського району»,який було розроблено й презентовано за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації разом з Центром екологічної освіти та інформації реалізовано проєкт із створення еколого-освітніх туристичних маршрутів «ЕКО-стежки Київщини».
Метою проєкту є розвиток у Київській області дружніх до довкілля видів відпочинку та популяризація природно-заповідних територій області, формування дбайливого ставлення до природи, історії та культури рідної землі. До реалізації проєкту долучились науковці, місцеві активісти-екологи, лісівники та краєзнавці.
Спільними зусиллями створено два туристичних маршрути:
у Вишгородському районі – «Лісові скарби Вишгородського району», який поєднав у собі 15 точок інтересу, з яких 7 об’єктів природно-заповідного фонду.
у Обухівському та Васильківському районах «Природна та історична спадщина Обухівщини» у якому в якості зупинок визначені 25 точок, з яких 16 території та об’єкти природно-заповідного фонду.
Вздовж маршрутів встановлено відповідні вказівники та інформаційні знаки, також обладнано місця для відпочинку.
Ознайомитись з картографічним матеріалом та путівником ви можете за посиланням:
http://ecology-kievoblast.com.ua/home/singlenews/1254