Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.
+38 (04596) 52-859    
ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮголовна   /  НОВИНИ   /  Будні маркетолога. Збираємо статистику щодо нашого Проєкту /

Будні маркетолога. Збираємо статистику щодо нашого Проєкту


26.09.2019 На початку вересня нами було проведено опитування містян стосовно обізнаності та корисності щодо Проєкту. Ми створили Гугл-форму і збирали відповіді у неї за допомогою планшету, паперових анкет у навчальних закладах, а також розповсюдили заклик пройти опитування по соціальних мережах і громадських закладах міста.
Респондентам було задано 15 питань. Як розподілилися відповіді ви можете бачити на діаграмах. Загалом було зібрано 362 анкети протягом двох тижнів.
Варто зазначити, що це перший етап опитувань, який ми проводили до активної популярізації Проєкту. І вже наприкінці жовтня проведемо другий і порівняємо результати.
Загалом ми отримали досить позитивні результати вже зараз: близька 63% респондентів знають про Проєкт і близька 72% бачили стенди у громадському просторі. Трохи більше половини опитаних читали текст на стендах і трохи менше половини сканували код. Взагалі, надихає те, що 77% відповіли, що їм зручно користуватись QR-кодами у повсякденному житті, тобто потенціал таких проектів вже зараз досить потужний.
Приємно було отримати високу оцінку щодо корисності інформації, яку викладено на стендах та сайті. Лише 8% відповіли, що вважають інформацію некорисною для себе. Інші відповіді розподілились по різних аспектах корисності: вважають інформацію корисною взагалі, для розуміння власної історії, навчання або розваги.
Приблизно так само респонденти оцінили цікавість текстів: лише 8% відповіли, що їм геть не цікаво, стільки ж сказали, що забагато академічності. Усі інші знайшли тексти досить цікавими для себе.
І на завершення, хочемо сказати, що сам процес опитування став додатковим інструментом популярізації. Навіть ті, що не не були обізнані щодо Проєкту, під час опитування дізнавалися і казали, що будуть рекомендувати користуватись стендами своїм знайомим. Таких позитивних відповідей наразі близька 87%.