ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ
Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.   головна   /  НОВИНИ   /  КЗ КОР “Вишгородський історико-культурний заповідник” пропонує своїм відвідувачам ряд захоплюючих майстер-класів /

КЗ КОР “Вишгородський історико-культурний заповідник” пропонує своїм відвідувачам ряд захоплюючих майстер-класів


15.03.2023
👼 “Янголи Перемоги” - концепцією даного проєкту було створити велику фігуру янгола як символа перемоги України над загарбниками.
Як прокоментувала наукова співробітниця - майстриня Марія Антропова, яка працює разом із дітлахами, фігура янгола буде в майбутньому тришарова: перший шар- відбитки рослин, що символізують силу природи; другий шар- своєрідні наскельні малюнки, у задумах майстрині будуть символізувати людство та його розвиток; третій шар- власне, статура ангела як оберега над світом.
Крила янгола-охоронця своєю чергою будуть прикрашені відбитками пір‘їнок та пальчиків малих скульпторів. Дана задумка створена для того, аби показати дітям та дорослим, що кожен із нас хоча б маленький клаптик роботи докладає до нашої великої перемоги.

🕯️
“Маленький вогник Великої Перемоги” - майстер-клас із виготовлення окопних свічок для підтримки Збройних Сил України.
Окопна свічка – довготривале джерело освітлення та тепла. Для свічки, яка здатна горіти понад 6 годин, потрібна лише бляшанка, смужки картону, стеарин, віск та парафін.
Наша свічка здатна обігріти та освітити не лише бліндаж, а й серця наших бійців - адже вони відчувають нашу любов та турботу, запалюючи свічки.
Крім того, завдяки окопній свічці, хлопці на передовій зможуть зробити гарячий чай, розігріти їжу, погріти руки чи просушити шкарпетки.
🪔 Майстер-клас із гончарства. Відчуйте себе справжнім майстром та створіть елемент посуду чи декору у власну оселю. Гончарний круг наділений гіпнотизичними властивостями, тому як тільки ви опинитеся за ним - ви забудете про всі негаразди та проблеми. Крім того, гончарний круг повністю механічний, тому відключення електроенергії не заважатиме проведенню майстер-класу.

📜
“Історія писемності”. Під час майстер-класу використовується шрифт «Рутенія» (створений у 2000—2021 рр. професором Василем Чебаником на основі традицій руської доби та козацьких скорописів у рамках проекту «Графіка української мови») для відбиття відвідувачами на глиняних пластах патріотичних тез української поезії, патріотичних гасл або елементів абетки в залежності від віку та здібностей учасників майстер-класів. Розпис керамічних виробів стилізованим текстом. Каліграфічне письмо пером та тушшю на папері.
✨ “Ангели Майдану”. Під час майстер-класу дорослі та діти навчаться працювати з глиною та водночас із тим створять ангела-охоронця для наших Захисників.
Створюючи фігурки ангелів ми вкладаємо в них душевне тепло, любов та програмуємо їх на Перемогу. Усі фігурки згодом опалюються, розфарбовуються та відправляються воїнам Збройних Сил України, як обереги.
🎫 Запрошуємо вас на нові та захоплюючі майстер-класи для дітей та дорослих.
📍 Усі заходи та майстер-класи на території Вишгородського історико-культурного заповідника відбуваються із дотриманням техніки безпеки під час воєнного стану.
☎️Щодо замовлення майстер-класів та екскурсій довідки телефоном: (097)6907611.
🏘️Адреси:
✔️Музей давньоруського гончарства ВІКЗ: м.Вишгород, вул. Межигірського Спаса, 11.
✔️Історичний музей ВІКЗ: м. Вишгород, вул. Шкільна, 58.
🗒️Список екскурсій: http://vikz.org.ua/ekskursii.html
📝Для замовлення екскурсій: https://vikz.org.ua/order-excursion.html