ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ
Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.   головна   /  ДІЯЛЬНІСТЬ ВІКЗ   /  Конкурси   /  Світле свято Великодня! /

Світле свято Великодня!


ПОЛОЖЕННЯ

про проведення онлайн-конкурсу дитячого малюнка

«Світле свято Великодня!»

Великдень – найбільше християнське свято – одне з головних свят весняного календарно-обрядового циклу, витоки якого сягають глибини тисячоліть. Великдень – світле і добре свято, сповнене віри, надії та любові.
Он-лайн Конкурс дитячого малюнка «Світле свято Великодня!» (далі – Конкурс) проводиться для:
залучення дітей та молоді до культурних традицій нашого народу, сакральної та праісторичної символіки, збереження глибокої духовності та величності свята Великодня;
виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей;
залучення дітей до участі в житті міста та району;
надання можливості дітям висловити власну думку у формі творів мистецтва.
До участі в організації та проведенні Конкурсу залучаються навчальні заклади міста району, заклади культури. Безпосередньо організацію проведення Конкурсу здійснює робоча група. Організатор може залучати меценатів для участі в організації проведення Конкурсу.
Організатор Конкурсу - Вишгородський історико-культурний заповідник.

Мета та завдання

Головна мета Конкурсу – сприяння розвитку дитячої творчості, залучення якнайширшого кола дітей до активної роботи з підвищення власного творчого рівня, виявлення і підтримка творчо обдарованих дітей.
Завдання Конкурсу – надання дітям шкільного віку можливість вільно висловлювати свої думки у форматі творів мистецтва, сприяння розвитку дитячої творчості через виявлення та підтримку талановитих дітей.

Учасники Конкурсу

У Конкурсі беруть участь учні навчальних закладів, які проживають на території міста Вишгорода та Вишгородського району за трьома віковими категоріями:
- молодша – учні 1-4 класів;
- середня – учні 5-8 класів;
- старша – учні 9-11 класів.

Вимоги

  1. Кількість робіт від одного учня приймається без обмежень.
  2. Роботи (дитячі малюнки) виконуються дітьми без втручання дорослих у довільній формі олівцями, фарбами, тощо.
  3. Конкурсна робота – малюнок має обов’язково висвітлювати тему конкурсу.
  4. На зворотному боці конкурсної роботи (правий нижній кут) українською мовою повинно бути зазначено: назва роботи, прізвище та ім’я автора, навчальний заклад та клас, населений пункт, контактний телефон батьків. Даний напис автор роботи може зробити власноручно або за допомогою батьків.
  5. 6. Фотографії робіт надсилаються на електронну пошту Вишгородського історико-культурного заповідника: vimus@ukr.net, телеграм, вайбер: +38063 681 85 56; месенджер фб-сторінки «Новини Вишгородського заповідника».
 
 

Критерії оцінки

Конкурсні роботи будуть оцінюватися журі конкурсу за наступними критеріями:
– творчий підхід та оригінальність з точки зору відображення теми конкурсу;
– естетичний вигляд, охайність конкурсної роботи;
– майстерність виконання.
 

Визначення та нагородження переможців

Оцінювання здійснюється членами журі Конкурсу кожної роботи за єдиними критеріями. Роботи учасників Конкурсу оцінюються за десятибальною системою. Журі Конкурсу визначає по 3 кращих роботи в кожній віковій категорії Конкурсу та заохочувальні роботи в кожній віковій категорії. Рішення журі Конкурсу остаточне і оскарженню не підлягає.
Про підсумки Конкурсу та авторів кращих малюнків можна буде дізнатися на офіційному сайті Вишгородського історико-культурного заповідника та на сторінках соціальних мереж Вишгородського історико-культурного заповідника!

Терміни проведення Конкурсу та визначення переможців

Роботи на Конкурс подаються З 07.04.20 по 17.04.20 р. Журі Конкурсу визначає переможців і результати висвітлює на офіційному сайті ВІКЗ. Вручення грамот та подарунків відбудеться в режимі реального часу після закінчення карантину.

Подальше використання конкурсних робіт

 Своєю участю в Конкурсі учасник підтверджує згоду на можливість подальшого використання конкурсної роботи у виставці кращих робіт у Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ в режимі реального часу.