ЗАМОВИТИ ЕКСКУРСІЮ
Київська обл. м.Вишгород, вул. Шкільна 58.   головна   /  ДІЯЛЬНІСТЬ ВІКЗ   /  Конкурси   /  як би я був бортником /


ПОЛОЖЕННЯ

про проведення онлайн конкурсу дитячого малюнку

«Якби я був бортником»

 
Онлайн-конкурс дитячого малюнку «Якби я був бортником» (далі – Конкурс) буде проведений серед учнів шкіл Рівненської, Житомирської Київської областей та міста Вишгород Київської області й стане своєрідним «зворотнім зв’язком» за онлайн уроком «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі»,  що створюється у рамках реалізації грантового проєкту «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі» за підтримки Українського культурного фонду.
 
Мета Конкурсу дитячого малюнку «Якби я був бортником» полягає в ознайомленні учнів з одним із найдавніших господарських занять людей, носіями рідкісної в наш час професії бортника; наданні дітям шкільного віку можливості вільно висловлювати свої думки у форматі творів мистецтва; сприянні розвитку дитячої творчості через виявлення та підтримку обдарованих дітей та молоді.
 
Завданням Конкурсу є:
 - залучення дітей та молоді до вивчення культурних традицій національного та регіонального рівня;
 - залучення дітей та молоді до участі в культурному та мистецькому житті міста, району, області;
 - надання можливості дітям та молоді висловити власну думку у формі творів мистецтва на задану тематику;
 - сприяння розвитку дитячої та молодіжної творчості, залучення якнайширшого кола дітей та молоді до активної роботи з підвищення власного творчого рівня;
 - виявлення і підтримка творчо обдарованих дітей та молоді.
 
Організатори Конкурсу
Організатор Конкурсу – Вишгородський історико-культурний заповідник за підтримки Українського культурного фонду та Вишгородської міської ради
Співорганізатори конкурсу: Київська обласна державна адміністрація,
Житомирська обласна державна адміністрація, Рівненська обласна державна адміністрація, Вишгородська міська рада.
 
До участі в організації та проведенні Конкурсу залучаються загальноосвітні навчальні заклади та заклади естетичного виховання трьох  областей України: Київської, Рівненської та Житомирської та міста Вишгород Київської області.
Технічну підтримку та проведення Конкурсу здійснює робоча група.
 
Учасники Конкурсу
У Конкурсі беруть участь учні навчальних закладів Рівненської, Житомирської, Київської областей та міста Вишгорода за трьома віковими категоріями:
- молодша – учні 1-4 класів;
- середня – учні 5-8 класів;
- старша – учні 9-11 класів.
 
Вимоги до конкурсних робіт
Кількість робіт від одного учня приймається без обмежень.
Роботи (дитячі малюнки) виконуються дітьми без втручання дорослих у довільній формі олівцями, фарбами, тощо.
Конкурсна робота – малюнок має обов’язково висвітлювати тему конкурсу.
На зворотному боці конкурсної роботи (правий нижній кут) українською мовою повинно бути зазначено: назва роботи, прізвище та ім’я автора, навчальний заклад та клас, населений пункт, контактний телефон батьків. Даний напис автор роботи може зробити власноручно або за допомогою батьків.
Фотографії робіт надсилаються на електронну пошту Вишгородського історико-культурного заповідника: Vikz.Konkurs@gmail.com, телеграм, вайбер: +38063 4777 65 3; месенджер фб-сторінки «Новини Вишгородського заповідника».
 
Критерії оцінювання
Конкурсні роботи будуть оцінюватися журі конкурсу за наступними критеріями:
– творчий підхід та оригінальність з точки зору відображення теми конкурсу;
– естетичний вигляд, охайність конкурсної роботи;
– майстерність виконання.
 
Визначення та нагородження переможців
Оцінювання здійснюється членами журі Конкурсу кожної роботи за єдиними критеріями. Роботи учасників Конкурсу оцінюються за десятибальною системою. Журі Конкурсу визначає по 3 кращих роботи в кожній віковій категорії Конкурсу. Рішення журі Конкурсу остаточне і оскарженню не підлягає.
Про підсумки Конкурсу та авторів кращих малюнків можна буде дізнатися на офіційному сайті Вишгородського історико-культурного заповідника та на сторінках соціальних мереж Вишгородського історико-культурного заповідника.
 
Терміни проведення Конкурсу та визначення переможців
Роботи на Конкурс приймаються з 01.09.20 по 01.10.20 р.
Журі Конкурсу визначає переможців і результати висвітлює на офіційному сайті ВІКЗ. Вручення грамот та подарунків відбудеться в режимі реального часу після закінчення карантину.
 
Подальше використання конкурсних робіт
Своєю участю в Конкурсі учасник підтверджує згоду на можливість подальшого використання Організаторами конкурсної роботи у тематичних виставках, оформленні поліграфічної продукції, розміщенні на web-ресурсах та сторінках соціальних мереж з обов’язковим посиланням на авторство.